LiU-loppet 05/03/2022

En löptävling som arrangeras av studentföreningarna Campushallen/LSIF, LITHe Syra och LiTHe Vilse


Herrar 10km | Damer 10km | Herrar 5km | Damer 5km | Teams

Herrar 10km 189 registered

# Name Club mål
1 Erik Fall IK NocOut.se 0:35:17
2 Tore Glas Ik Akele 0:35:24
3 Oskar Svahn LiTHe Vilse 0:36:42
4 Karl Norén IK NocOut.se 0:37:46
5 Björn Tännström IK NocOut.se 0:37:53
6 Arnaud Lafouge Mines Nancy / Rueil-Malmaison / French 0:38:26
7 Olle Berggren Tullinge SK 0:39:20
8 Filip Fur Norrköping 0:39:28
9 Albin Ankarhamn Linköping 0:39:41
10 Christoffer Karlsson Linköping 0:39:51
11 William Eldén Persien FC 0:39:58
12 Max Billgert Dullas Angels BK 0:40:59
13 Nils Farid Kosfeld Hannover (Tyskland) 0:40:59
14 Samuel garpendahl IK Akele/Linköping 0:41:20
15 Mattias Kollnitz Stockholn 0:41:25
16 Philip Moborg Mjölby 0:42:06
17 Erik Bertilsson Hallby SOK 0:42:22
18 Filip Orest Ängelholm 0:42:34
19 Oscar Guregård Göteborg 0:42:39
20 Emil Berg Skellefteå 0:42:41
21 Simon Hellström SOL Tranås 0:42:46
22 Ákos Antal Hungary/Kiskunlacháza 0:42:49
23 Filip Österlund Team BiFi 0:42:52
24 Mikael Zadeh Valla löpgardet 0:42:53
25 Christian Napp-Zinn Stuttgart, Germany 0:42:55
26 Kaspar Eidlitz Stockholm 0:43:06
27 Diego Carramiñana Gracia Spanish 0:43:12
28 Oskar Sundström Linköping 0:43:17
29 Eskil Brännerud Umara Sports Club 0:43:46
30 Christopher Omberg Linköping 0:43:53
31 Bastien Bégon Linköping 0:44:24
32 Henrik Lättman Enebyberg 0:44:52
33 Vidar Järvinen Finspång 0:45:18
34 Lucas Kugler Linköping 0:45:27
35 Albert Jonsson Valla Löpgarde Elit 0:45:33
36 Lorenzo Serafini Imola/Italy 0:45:35
37 Leo Jozic Stockholm 0:45:38
38 Fredrik Heino Kungsbacka 0:45:43
39 Edvin Medin Västerås 0:45:46
40 Benjamin Diehl Lund 0:45:51
41 Axel Jemsson Ok Norrvirdarna 0:45:55
42 Emil Lindome 0:45:58
43 Nils LEPAGE France 0:46:06
44 Xabier Aiastui Linköping 0:46:14
45 Michel rios Linköping 0:46:27
46 Axel Boström Täby 0:46:40
47 Dennis Hagström Västerås 0:46:42
48 Victor Fritz Linköping 0:46:49
49 Gustaf Udd Borlänge 0:46:49
50 Max markurt Linköping 0:46:53
51 Abdullah Al-Shahbaz Mjölby 0:47:03
52 William Schill Kalmar 0:47:03
53 Eric Nilson Norrköping 0:47:05
54 Filip Hedberg Falun 0:47:11
55 Lukas Floberg Linköping 0:47:17
56 Rasmus Gustafsson Linköping 0:47:19
57 Marcus Vadstena 0:47:40
58 Mattias Melin Stråssa 0:47:56
59 Anton Fahlin Stockholm 0:48:05
60 Tobias Blaschke Germany 0:48:08
61 Jonathan Andersson Linköping 0:48:15
62 Alexander Ghebremichael Göteborg 0:48:34
63 Oskar Rånlund Linköping 0:48:35
64 Simon Schindler Memmingen 0:48:41
65 Romain Malherbe French 0:48:48
66 Love Eklund Örebro 0:48:49
67 Felix Björklund Oskarshamn 0:48:52
68 Aron Gosch Linköping 0:48:58
69 Johan von Axelson Täby Slalom Klubb 0:49:13
70 Anders Wilzén 0:49:21
71 Adam Alesand Tystberga 0:49:24
72 Sten Tomtlund Bro 0:49:46
73 Andreas Perjons Djurmo 0:49:51
74 Axel Ekblom Bromma IF 0:50:00
75 Julian Sarro Basel 0:50:03
76 Paul Morlock Hamburg/Germany 0:50:03
77 Anton Wöhrer Trollhätte KK 0:50:08
78 Jon Svensson Magnusson Östersund 0:50:09
79 Torsten Liljedahl Ljunghusen 0:50:30
80 Axel Öberg Eskilstuna 0:50:46
81 Erik Larsson Gävle 0:50:56
82 Bram Zuidervaart 0:51:03
83 David Gerelius Linköping 0:51:13
84 Henrik Andersson Linköping 0:51:24
85 Erik Linge Kalmar 0:51:25
86 Fredrik W Finspång 0:51:25
87 Aria Tahmasebi UMEÅ 0:51:29
88 Marcus Allgulin Linköping 0:51:29
89 Eric Ängelholm 0:51:37
90 John Österberg 0:51:39
91 Jakob Österlund Brudpiga RK 0:51:59
92 Axel Rosendahl Kungsbacka 0:52:04
93 Björn Spegel 0:52:07
94 Clemens Munich 0:52:08
95 Ludwig Lundquist Jönköping 0:52:20
96 John Åkerblom Arboga 0:52:21
97 Markus Hellberg Mediaa Sundsvall 0:52:32
98 Ivan France 0:52:37
99 Ludvig Lundqvist Vimmerby 0:52:47
100 James Beise Helsingborg 0:53:20
101 Anton Grahn Ekerö 0:53:25
102 Nikhil Bhargav Linköping 0:53:45
103 Carl Davidsson Eksjö 0:53:46
104 Fredrik Söderström Stockholm 0:54:30
105 Jonathan Spreitz Linköping 0:54:32
106 Lars Nischan Freiburg 0:54:36
107 Elliot Norlander Linköping 0:54:49
108 Per Bengtsson Klara Skol IF 0:55:04
109 Henrik Örebro 0:55:07
110 Henrik Gustafsson Linköping 0:55:34
111 Johan Lodens Linköping 0:55:51
112 Balagangadar Thilakar Arumugam Linköping 0:56:12
113 Marcus Jonsson Linköping 0:56:19
114 Karl Sandahl Linköping 0:56:37
115 Lucas Hultqvist Linköping 0:56:44
116 Anton Karlsson Stockholm 0:57:17
117 chandan veera Linkoping 0:57:38
118 Emil Ström Gosö Klockrike 0:57:39
119 Isak Forsberg Klara skol IF 0:57:39
120 Filip Johansson Linköping 0:58:02
121 Max Horn Sundbyberg 0:58:19
122 Vincent Zöchling Austria 1:00:41
123 Clément Dorey Fourneville 1:03:45
124 Vicktor S.Wisth Linköping 1:05:45
Amir Ik akele
Aria Tahmasebi Umeå
Kalle Lindsten Klara skol IF
Arvid Johansson Linköping
Emil Imhagen Örebro
Carl Axel Rutz Saltsjöbaden
Eliasz Ganning Stockholm
Adam Westerberg Tullinge
Aws Elias Hassan Hassan Linköping
Felix Öhrlich Germany
Simon Passard AC UF
Simon Samnegård Åkersberga
Filip Jaredson Linköping
Rémi Delhommeau Linköping/France
Eric Skogh Stonemonkeys
Fredrik Linköping
Tobias Sanchez Trosa OK
Daniel Dahlström Linköping
Nils Granfelt Linköping
Edgar Lilienthal Dresden
Erik Lundqvist Leksand
Ghazi Putrus Ik Akele
Max Håkansson Linköping
Karl Wannholm Enebyberg
Gustav Jacobsson Lidingö
Hemming Gong Norrköping
Jacob Håkansson IK Hakarpspojkarna
Oscar Lundström Södertälje
William Sundén Uppsala
Jakob Bremer Boxholms OK
William Lindberg Gunnarsson Sköllersta IF/Örebro
Noah Onsala
Albin Reinhardt Sundsvall
Hugo Runberger Linköping
Filip Hasth Västerås
Markus Rasmusson Täby
Joel Wretblad Helles United
Daniel Enico LiTHe Syra
Gustav gaunitz Stockholm
Patrik Månsson Stockholm
Henry svens Ludvika
Hugo Dizengremel Stockholm
Olof Gunnarsson Linköping
Andreas Linköping
Erik Hjalmarsson Linköping
Joachim allerborg Norrtälje
Rikard Landqvist Linköping
Joakim Yang Linköping
Vilmer Stenson Evehag Linköping
Rasmus Samuelsson Motala
Gábor Stork Linköping
Erik Karlsson Sörping
Marcus Englund Norrköping
Emil Malmfors Linköping
David Khosravi Gimo
Max Andersson Lithe syra
Max Arkad Stockholm/ Tureberg
Melvin Karlsson Ängelholm
Oskar Pettersson Boxholm
Mattias Nyström Linköping
Rasmus Persson Karlskrona
Matthieu Lartaud Järna
Lucas wahlström Stockholm
Wilhelm Mellergård Stockholm
Luca Wallner Linköping

Damer 10km 57 registered

# Name Club mål
1 Ida Burrows London 0:39:44
2 Anna Johansson IK NocOut.se 0:43:03
3 Alida Ramdén Linköping 0:47:24
4 Ella Larsson Kungsbacka 0:47:25
5 Stina Bårman Stockholm 0:47:28
6 Jenny Sandh IK NocOut.se 0:48:38
7 Maja Welander OK Djerf 0:49:39
8 Julie Lipperts Luxembourg 0:49:50
9 Lisa Josefsson Karlstad 0:50:14
10 Sinja Bächtle FREISING 0:51:06
11 Rebecca Nygård Västerås 0:51:26
12 Elsa Karlsson Örebro 0:51:33
13 Pernilla Linköping 0:52:03
14 Zahraa Linköping 0:53:00
15 Miranda Bohlin Stockholm 0:53:38
16 Malin Brünger german 0:54:33
17 Natasa Gajic 0:54:45
18 Hilda Ängelholm 0:55:07
19 Elin Lindgren Engelblom Storholmen 0:55:41
20 Alva Högberg Linköping 0:55:59
21 Åsa Weiss Linköping 0:56:19
22 Ebba Fock Uppsala IF 0:56:20
23 Hanna Carleklev Linköping 0:56:21
24 Cecilia Ulvsbäck Karlskrona 0:56:37
25 Olivia Larsson Karlskrona 0:57:19
26 Lisa Malmgren Stockholm 0:57:47
27 Alice Kindberg Linköping GIF 0:58:54
28 Linn Blixt Bromma 0:59:17
29 Petra Talvend Linköping 0:59:54
30 Johanna Grönvall Gävle 1:00:02
31 Antonia Erdmann Germany 1:00:42
32 Paulina Jägstedt Halmstad OK 1:01:51
33 Evelina Dencker Lund 1:02:52
34 Felicia Molander Linköping 1:03:04
35 Alice Goret I don’t have a club 1:10:45
36 Matilda Jark Gustafs 1:11:47
Elin Coreback Linköping
Ebba Hjorth lgif
Nellie Brelin Staffanstorp
Maria Stockholm
pernillaramstrom ekerö
Johanna Andersson Derby bandy
Jule Jeske Hamburg
Sarah Teichtmeister Linköping
Gesine Roth-Ljungman IK AKELE
Mathilda Moström Jönköping
Selma Hoppe Adolfsén Hultsfreds simsällskap
Erika Ax Lithe Syra
Amanda Wallström Kalmar
Andrea Jacobs Brüllhoff Stockholm
Julia Langensjö Stockholm
Embla Cinthio Skåneslättens OL
Lisa Hultgren Linköping
Sofia welin Linköping
Lisa Svensson Linköping
Alice Erlandsson Floristhuset
Julia Gustavsson Linköping

Herrar 5km 154 registered

# Name Club mål
1 Gabriel Sandör IK Akele 0:15:19
2 Isak Hagberg Högby IF 0:16:46
3 Rasmus Rudberg IK Akele 0:16:55
4 Emil Grehn OK Rodhen 0:17:05
5 Johan Stenström Linköping 0:17:47
6 Melker Forsberg Örebro 0:18:00
7 Filip Möller LiTHe Vilse 0:18:03
8 Magnus Lindén Nyköpings kanotklubb 0:18:48
9 Fredrik Larsson Linköping 0:18:50
10 Simon Thollander Karle IF, Linköping 0:18:54
11 Tom Axelsson IK Akele 0:18:58
12 Jakob Brobäck Hässelby 0:19:09
13 Linus Simmerlein Haninge SOK 0:19:14
14 Edvard Appelberg LGIF 0:19:20
15 Johan Löfberg Mjölby 0:19:23
16 Mattias Hane Lithe Vilse 0:19:29
17 Albin Carling Linköping 0:19:30
18 Petter Norrblom Göteborg 0:19:33
19 Abdifitah Abdiasis Karle IF, Linköping 0:19:39
20 Rodi Sliwa Karle IF, Linköping 0:19:52
21 Clay Jayson Campushallen 0:19:56
22 Per Sundholm Örnsköldsvik 0:20:07
23 Max Klasson OK Ravinen 0:20:07
24 Rony Malke Karle IF, Linköping 0:20:34
25 Per Schylström Norrköping 0:20:40
26 Michael Strupp Linköpings GIF 0:20:42
27 Martin Gustavsson Finnerödja IF 0:20:45
28 Emil Johnsson Linköping 0:20:52
29 Fabian Barkarby 0:21:02
30 Henrik Hamrefors Västerås 0:21:29
31 Gustaf Gränna AIS 0:21:46
32 Axel Matteusson Karle IF, Linköping 0:21:53
33 Nicolas Tukukino Göteborg 0:22:28
34 Thomas Michanek Linköping 0:22:37
35 Axel Jansson Karle IF, Linköping 0:22:41
36 Kebba Jeng Stockholm 0:22:42
37 Hampus Holm Stockholm 0:22:44
38 Aleksi Andreev LiU 0:22:49
39 Oscar Eurenius Lidingö 0:22:50
40 Oskar Matteusson Karle IF, Linköping 0:22:53
41 Ali Saed Karle IF, Linköping 0:22:56
42 Jakob Weden Linköping 0:23:12
43 Emil Pihl Stockholm 0:23:25
44 Oskar Bäckgren Linköping 0:23:35
45 Joni Räihä Borås 0:23:42
46 Calle Harris Stockholm 0:23:53
47 Tim Bodin Västerås 0:23:56
48 David Kaikkonen Höör 0:24:08
49 Viktor Hjort Tranås 0:24:10
50 Thijs Hobbenschot Hjulsjö LK 0:24:13
51 Robert Linderfalk Linköping 0:24:32
52 Theodor Alm Gnesta 0:24:33
53 Jesper Hassel Göteborg 0:24:34
54 Abdinasir Abdiasis Karle IF, Linköping 0:24:38
55 Petrus Sliwa Karle IF, Linköping 0:24:40
56 Raamen Odisho Karle IF, Linköping 0:24:41
57 Mostafa Abdusalim Karle IF, Linköping 0:24:44
58 Roberto Issa Karle IF, Linköping 0:24:44
59 Gustaf Hedenberg 0:24:48
60 Johan Söderström Huddinge 0:24:51
61 Jakob Vilhelmsson Norrköping 0:24:56
62 Axel Strandberg Göteborg 0:25:10
63 Filip Lagerquist Linköping 0:25:12
64 Tim Ljungberg Linköping 0:25:13
65 kamran hosseini Linköping 0:25:20
66 Ahmed Jassim Klara Skol IF 0:25:59
67 Jaafar Al-Shamri Klara Skol IF 0:26:00
68 Johan Fahlén Odensjö 0:26:15
69 Jens Baumann Karlsruhe 0:26:16
70 Kilian French 0:26:17
71 Nikil Johny Linköping 0:26:21
72 Florian Strobl Graz/Austria 0:26:22
73 Vasyl Haievyi Kolomyia 0:26:29
74 André Koch Nacka 0:26:59
75 Arvid Göteborg 0:27:01
76 David Bergvall Västervik 0:27:02
77 Michael Neichel Kaiserslautern 0:27:06
78 Anton Norlinder Borlänge 0:27:08
79 Jacob Gusafsson 0:27:38
80 Didrick Wallerstedt 0:27:38
81 Daniel Norrköping 0:27:53
82 Kasper Aiderfors Linköping 0:27:57
83 Carlos Spain 0:28:03
84 Jesper Matz Örebro 0:28:04
85 Majed Malali Karle IF, Linköping 0:28:08
86 Daniel Bossér RT-IF 0:28:22
87 Rafael polo Norrköping 0:28:24
88 Jens Trosell Linköping 0:28:26
89 Magnus Malmström Norrköping Dolphins 0:28:29
90 Melker Lundberg Linköping 0:28:48
91 Liam Andersson Kalmar 0:28:57
92 Gabriel Matsson Stockholm 0:28:58
93 Marco Hyyryläinen Köping 0:29:02
94 Dennis Stockholm 0:30:09
95 Johan Hettevik Klara skol IF 0:30:54
96 Fernando Medina Linköping 0:31:11
97 Elias Sarkis Linköping 0:31:38
98 Jonathan Källbäcker Stockholm 0:31:43
99 Hampus Hörling Malmö 0:32:39
100 Simon Hollingworth Linköping 0:32:59
101 Basil Sarkis Norrköping 0:34:56
102 Shady Aghabi Norrköping 0:34:56
103 Herman Herlitz Rydergård Stockholm 0:35:51
104 Adithya Srikantha Dath Linköping University 0:36:48
105 Sebastian Oskarsson Linköping 0:39:07
106 Vidar Peterson Linköping 0:41:30
107 Keryllos Klara Skol IF 0:45:53
108 Fathi Muhamod Linköping 0:45:56
109 Bengt Danielsson LSDK 0:49:06
Hans-Ove Laholm
Carl Carlsson Nyköping
Nilas Zimmerling Stockholm
Filip Kjellgren Gnesta Blåvingar
Jonas Jansson Fjärilen Löp AB
Simon Axelsson Ydre
Oliver Jönsson Vinslöv
Techit Lerssongkram Ljungby
Jacob Jacobsson Göteborg
Ivar Hof Stockholm
Andreas Ringstad Östra Ryds IF
Melker Lundström Läkarlöpet
Noah Sommer Linköping
Daniel Similä Sya Skidklubb
Benjamin Sundvall Linköping
William Toft Skövde
Fabian Janoth Aachen
Victor ryman Atown Underdogs
Lukas Gustavsson Götet
Hadi Kachmar Karle IF, Linköping
Liban Abdiasis Karle IF, Linköping
Emanuel Petros Karle IF, Linköping
Adam Jakobsson Vimmerby
Elliott Bubini Kungsängen
Klas Norrköping
Alexander Gustafsson Linköping
Adrian Wagner Fjollträsk IK
Viktor Arvidsson Fjollträsk IK
Adam Linköping
Fredrik Hansson Stockholm
Alexander Josefsson Vimmerby
Cecilia Wärn Linköping
Zacharie France
Gabriel Segergren Linköping
Ulf Jonsson Kisa SK
Anton Fredriksson Borlänge/Fästling
Victor Wennström Solna
Anders Sjögren IK Nocout.se
Miguel Pirfano Kristoffersson Linköping
Anton Linköping
Theo URIOT French
Abdalla Alamouri Karle IF, Linköping
Burhan Awleed Karle IF, Linköping
Philipe Faustino Karle IF, Linköping
Adam Farah Karle IF, Linköping

Damer 5km 109 registered

# Name Club mål
1 Emelie Eriksson Säter 0:18:50
2 Hanna Lagerberg Lithe vilse 0:20:08
3 Johanna Wilroth Linköping 0:20:55
4 Martina Bergqvist Hammarö 0:20:57
5 Lotten Kindlundh Ljungby 0:21:06
6 Stina Eriksson Linköping 0:21:07
7 Wilma Holmén Mölndals AIK 0:21:33
8 Alice Finndahl Huskvarna 0:21:47
9 Maja Porle Växjö OK 0:21:53
10 Stefanie Zimmermann LiU 0:22:35
11 Emma Beskow Lithe Vilse 0:23:39
12 Alicia Fritsla 0:24:16
13 Ida Edin LiTHe Syra 0:24:40
14 Ebba Svensson Nässjö 0:25:17
15 Jule Enninghorst Saarbrücken 0:25:18
16 Anna David Norrköping 0:25:18
17 Ebba Adebrant Tumba Mälarhöjden OK 0:25:25
18 Léa Coquet Paris/France 0:25:28
19 Lisen Centervad Väderstad 0:25:35
20 Johanna Schlegel Värnamo 0:25:37
21 Armelle French 0:26:12
22 Luna Manuela de los rios Colombia 0:26:25
23 Ella Olson Kallhäll 0:26:27
24 Nele vaes Leuven 0:26:29
25 Smilla Appelquist Torsås Fria Springare 0:26:35
26 Emma Berg Linköping 0:27:00
27 Tabea Blumenfeld Munich 0:27:02
28 Amanda Digrén Ljungby 0:27:22
29 Hanna Tuvhag Karlshamn 0:27:23
30 Moa Ridelius Enskede runners 0:27:27
31 Lisa Moberg 0:27:44
32 Mikaela Lindberg 0:27:45
33 Fenna Neumann Germany 0:27:53
34 Maja Wallén Hansen Linköping 0:27:57
35 Josefin Olsson Västerås 0:28:02
36 Hanna Lärkhammar Linköping 0:28:18
37 Shiona Groll Erasmus 0:28:32
38 Elin Krokström Linköping 0:28:54
39 Lien Belgian 0:28:57
40 Alexandra Neubert Würzburg (Germany) 0:28:59
41 Unda Kipure Linköping 0:29:06
42 Ida Uppgren Västervik 0:29:16
43 Maja Olausson Göteborg 0:29:21
44 Ellen Greve Ängelholm 0:29:22
45 Emilia Gustafsson Klara Skol IF 0:29:34
46 Ellen Rosén Klara skol IF 0:29:34
47 Jenny Wallin Jönköping 0:29:41
48 Matilde Leuven, Belgium 0:29:42
49 Elina Forsberg IK Tun 0:29:44
50 Alexandra Rosengren Ängelholm 0:29:44
51 Beatrice Vickman Linköping 0:30:03
52 Hilda Linné Linköping 0:30:08
53 Elvira Flygare Norrköping 0:30:10
54 Emelie Uppman Linköping 0:30:13
55 Kajsa Ward OK Vivill 0:30:24
56 Julia Neiner Linköping 0:30:43
57 Ella Joelsson Linköping 0:31:34
58 Lena Andersson 0:31:34
59 Agathe France 0:31:37
60 Agnes Tošovská Linköping 0:31:45
61 Merel Debraekeleer Linköping 0:31:46
62 Deimante Butkute Kaunas/ Lithuanian 0:31:50
63 Celine Derwa Belgium 0:32:31
64 Lisa Bernheim Linköping 0:32:31
65 Ineke Claessens Belgium 0:32:32
66 Julia Linköping 0:32:33
67 Matilda Nilsson Vimmerby 0:32:58
68 Kjersti Bartschick Stuttgart in Tyskland 0:33:12
69 Anette Andersson Linköping 0:34:12
70 Charlotte Norrman LiU 0:34:25
71 PIE Dzamila LiU 0:34:25
72 Lilly Ekroth Linköping 0:35:51
73 Margaux Teisseire France 0:36:25
74 Alexandra Tanguy Française 0:36:26
75 Tuva Peterson Linköping 0:41:29
76 Linnea Hansson Linköping 0:43:01
77 Wilma Green Tranås 0:43:02
78 Stina Thavelin Linköping 0:49:06
79 Sofia Kolsmyr Linköping 0:49:07
80 Siri Lindh Stockholm 0:51:17
81 Sandra Björnfot Linköping 0:51:18
Isabell Thorstenson Nora
Emia Gibbs Jönköping
Stella Svedberg Stockholm
Sara Sjöberg Stockholm
Juliana Escobar Stockholm
Felicia Olsson Lenberg Linköping/Lidingö
Carolina Claesson Linköping
Sara Kujanpää Linköping
Emilia Byström Norrköping
Linnea Stålnacke Linköping
Ellen Augustsson Stockholm
Rabaab Mona Ali Linköping
Hanna Göteborg
Nadine Enskede runners
Julia Kortz Linköping
Tintin Mäcs Södertälje
Ebba Lindström Stockholm
Emelie Johansson Jönköping
Jennifer Dreissigacker Hannover
Elin Hägg Linköping
Cecilia Klara Skol IF
Sydney Franklin American
Marine Caudron French
Gulzada Phd
Alva Lind Nyköping
Felicia Schulz No club
Gwendolyn Quasebarth Dresden
Tina Christensen Denmark

Teams

# Name Time
1 Snabba Ballar
Rasmus Rudberg (0:16:55), Magnus Lindén (0:18:48), Linus Simmerlein (0:19:14), Edvard Appelberg (0:19:20)
1:14:20
2 Hamrefors Änglar
Emil Grehn (0:17:05), Johan Stenström (0:17:47), Emelie Eriksson (0:18:50), Henrik Hamrefors (0:21:29)
1:15:13
3 Hjulsjös snabb
Oskar Bäckgren (0:23:35), Viktor Hjort (0:24:10), Thijs Hobbenschot (0:24:13), Jesper Hassel (0:24:34)
1:36:33
4 Out of control
Johanna Wilroth (0:20:55), Stefanie Zimmermann (0:22:35), Daniel Bossér (0:28:22), Magnus Malmström (0:28:29)
1:40:22
Karle IF 1
Abdifitah Abdiasis (0:19:39), Rodi Sliwa (0:19:52), Abdinasir Abdiasis (0:24:38), Liban Abdiasis (-)
Big Mac Company
Jakob Weden (0:23:12), Filip Lagerquist (0:25:12), Tim Ljungberg (0:25:13), Adam (-)
GuJuAnAn
Anna David (0:25:18), Julia (0:32:33), Anton (-), Gulzada (-)